LMS1587CSX-3.3/NOPB
DigiKeyn tuotenumero
LMS1587CSX-3.3/NOPBTR-ND - Rullattu teippi (TR)
LMS1587CSX-3.3/NOPBCT-ND - Cut Tape (CT)
LMS1587CSX-3.3/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LMS1587CSX-3.3/NOPB
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 3A TO263
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 3A TO-263 (DDPAK-3)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LMS1587CSX-3.3/NOPB -mallit
Kategoria
Lähtövirta
Valm.
Virta - lepovirta (Iq)
7 mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virta - syöttö (maks.)
13 mA
Osan tila
Aktiivinen
PSRR
72dB (120Hz)
Lähdön konfiguraatio
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen
Lähdön tyyppi
Toimintalämpötila
0°C – 125°C
Regulaattorien lukumäärä
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tulojännite (maks.)
13V
Pakkaus / kotelo
TO-263-4, D2PAK (3 jalkaa + juotoskohta), TO-263AA
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Valmistajan laitepakkaus
TO-263 (DDPAK-3)
Jännitehäviö (maks.)
1,3V @ 3A