ABS13-32.768KHZ-T
DigiKeyn tuotenumero
535-9165-2-ND - Rullattu teippi (TR)
535-9165-1-ND - Cut Tape (CT)
535-9165-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ABS13-32.768KHZ-T
Kuvaus
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
32.768 kHz ±20ppm Kiteet 12,5pF 65 kOhms 4-SMD, tasainen johto, 3 johtoa
EDA/CAD-mallit
ABS13-32.768KHZ-T -mallit
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
65 kOhms
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
kHz Crystal (äänirauta)
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (6,7x1,4)
Taajuus
32.768 kHz
Koko/mitat
0,264" pit. x 0,055" lev. (6,70mm x 1,40mm)
Taajuustoleranssi
±20ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,059" (1,50mm)
Kuormakapasitanssi
12,5pF