MIC37101-3.3YM
DigiKeyn tuotenumero
576-1760-5-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MIC37101-3.3YM
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 1A 8-SOIC
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 1A 8-SOIC
EDA/CAD-mallit
MIC37101-3.3YM -mallit
Kategoria
Jännitehäviö (maks.)
0,5V @ 1A
Pakkaustapa
Putki
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Pakkaus / kotelo
8-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)
Tulojännite (maks.)
6V
Valmistajan laitepakkaus
8-SOIC
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V