MIC37101-3.3YM-TR
DigiKeyn tuotenumero
MIC37101-3.3YM-TR-ND - Rullattu teippi (TR)
MIC37101-3.3YM-CT-ND - Cut Tape (CT)
MIC37101-3.3YM-DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MIC37101-3.3YM-TR
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 1A 8-SOIC
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 1A 8-SOIC
EDA/CAD-mallit
MIC37101-3.3YM-TR -mallit
Kategoria
Jännitehäviö (maks.)
0,5V @ 1A
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Pakkaus / kotelo
8-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)
Tulojännite (maks.)
6V
Valmistajan laitepakkaus
8-SOIC
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V