SSPT7F-12.5PF20-R
DigiKeyn tuotenumero
728-1064-2-ND - Rullattu teippi (TR)
728-1064-1-ND - Cut Tape (CT)
728-1064-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SSPT7F-12.5PF20-R
Kuvaus
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
32.768 kHz ±20ppm Kiteet 12,5pF 65 kOhms 4-SMD, tasainen johto, 3 johtoa
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
65 kOhms
Valm.
Käyttötila
Fundamentaalinen
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Tyyppi
kHz Crystal (äänirauta)
Valmistajan laitepakkaus
4-SMD (6,7x1,5)
Taajuus
32.768 kHz
Koko/mitat
0,264" pit. x 0,059" lev. (6,70mm x 1,50mm)
Taajuustoleranssi
±20ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,055" (1,40mm)
Kuormakapasitanssi
12,5pF