ESP32-P4-70
DigiKeyn tuotenumero
1613-ESP32-P4-70-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ESP32-P4-70
Kuvaus
7.0", 1280X800 PIXELS, SLIM INTE
Tarkka kuvaus
Ei kosketusta Näyttömoduulit - LCD graafinen Transmissiivinen Punainen, Vihreä, Sininen (RGB) TFT - väri, IPS (In-Plane Switching) I2C, PWM, SPI, UART 7" (177,80mm) 1280 x 800 (WXGA1)
Kategoria
Kosketusnäyttö
Ei kosketusta
Näytön diagonaalinen koko
7" (177,80mm)