Tuotteen ESP32-P4-34R-CLB kuvaa ei ole saatavana
ESP32-P4-34R-CLB
DigiKeyn tuotenumero
1613-ESP32-P4-34R-CLB-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ESP32-P4-34R-CLB
Kuvaus
3.4", 800X800 PIXELS, SLIM INTEL
Tarkka kuvaus
Ei kosketusta Näyttömoduulit - LCD graafinen Transmissiivinen Punainen, Vihreä, Sininen (RGB) TFT - väri, IPS (In-Plane Switching) I2C, PWM, SPI, UART 3,4" (87,60mm) 800 x 800
Kategoria
Kosketusnäyttö
Ei kosketusta
Näytön diagonaalinen koko
3,4" (87,60mm)