ESP32-P4-90CT
DigiKeyn tuotenumero
1613-ESP32-P4-90CT-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ESP32-P4-90CT
Kuvaus
9.0", 1280X800 PIXELS, SLIM INTE
Tarkka kuvaus
Kapasitiivinen Näyttömoduulit - LCD graafinen Transmissiivinen Punainen, Vihreä, Sininen (RGB) TFT - väri, IPS (In-Plane Switching) I2C, PWM, SPI, UART 9" (228,60mm) 1280 x 800 (WXGA1)
Kategoria
Kosketusnäyttö
Kapasitiivinen
Näytön diagonaalinen koko
9" (228,60mm)