ESP32-P4-101CT
DigiKeyn tuotenumero
1613-ESP32-P4-101CT-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ESP32-P4-101CT
Kuvaus
10.1", 1280X800 PIXELS, SLIM INT
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kapasitiivinen Näyttömoduulit - LCD graafinen Transmissiivinen Punainen, Vihreä, Sininen (RGB) TFT - väri, IPS (In-Plane Switching) I2C, PWM, SPI, UART 10,1" (256,54mm) 1280 x 800 (WXGA1)
Kategoria
Kosketusnäyttö
Kapasitiivinen
Valmistaja
4D Systems Pty Ltd
Näytön diagonaalinen koko
10,1" (256,54mm)