OSCLD100M-3.3I/S3-25
DigiKeyn tuotenumero
3155-OSCLD100M-3.3I/S3-25TR-ND - Rullattu teippi (TR)
3155-OSCLD100M-3.3I/S3-25CT-ND - Cut Tape (CT)
3155-OSCLD100M-3.3I/S3-25DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
OSCLD100M-3.3I/S3-25
Kuvaus
XTAL OSC XO 100MHZ LVDS SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 MHz XO (standardi) LVDS Oskillaattori 3,3V Käyttöönotto/käytöstä poisto 6-SMD, ei johtoa
Kategoria
Syöttöjännite
3,3V
Valm.
Taajuuden vakaus
±25ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virta - syöttö (maks.)
30mA
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pääresonaattori
Pakkaus / kotelo
6-SMD, ei johtoa
Tyyppi
Valmistajan laitepakkaus
6-SMD (3,2x2,5)
Taajuus
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Aihealue
Käyttöönotto/käytöstä poisto
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,043" (1,10mm)