AX3DAF1-100.0000T
DigiKeyn tuotenumero
535-AX3DAF1-100.0000TTR-ND - Rullattu teippi (TR)
535-AX3DAF1-100.0000TCT-ND - Cut Tape (CT)
535-AX3DAF1-100.0000TDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AX3DAF1-100.0000T
Kuvaus
XTAL OSC XO 100MHZ 3.3V LVDS
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 MHz XO (standardi) LVDS Oskillaattori 3,3V Käyttöönotto/käytöstä poisto 6-SMD, ei johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
AX3DAF1-100.0000T -mallit
Kategoria
Syöttöjännite
3,3V
Valm.
Taajuuden vakaus
±25ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virta - syöttö (maks.)
27mA
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pääresonaattori
Pakkaus / kotelo
6-SMD, ei johtoa
Tyyppi
Valmistajan laitepakkaus
6-SMD (3,2x2,5)
Taajuus
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Aihealue
Käyttöönotto/käytöstä poisto
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,043" (1,10mm)