QL4444LEV-100.0M
DigiKeyn tuotenumero
4289-QL4444LEV-100.0MTR-ND - Rullattu teippi (TR)
4289-QL4444LEV-100.0MCT-ND - Cut Tape (CT)
4289-QL4444LEV-100.0MDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
QL4444LEV-100.0M
Kuvaus
XTAL OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
3 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 MHz XO (standardi) LVDS Oskillaattori 3,3V Käyttöönotto/käytöstä poisto 6-SMD, ei johtoa
Kategoria
Syöttöjännite
3,3V
Valm.
Taajuuden vakaus
±25ppm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virta - syöttö (maks.)
50mA
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Pääresonaattori
Pakkaus / kotelo
6-SMD, ei johtoa
Tyyppi
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Taajuus
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,041" (1,05mm)
Aihealue
Käyttöönotto/käytöstä poisto
Virta - syöttö (poiskytkentä) (maks.)
18mA (tyyp.)