TC164-JR-0733RL on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
CTS Resistor Products
Varastossa: 203 262
Tekniset tiedot
Suora
Panasonic Industry
Varastossa: 58 632
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Bourns Inc.
33 Ohm ±5% 62,5mW Teho per elementti Eristetty 4 tusverkot, vastusryhmät ±200ppm/°C 1206 (3216 metrinen), kovera, liitosnavat pitkällä sivulla