742C083330JP
DigiKeyn tuotenumero
60-742C083330JPTR-ND - Rullattu teippi (TR)
60-742C083330JPCT-ND - Cut Tape (CT)
60-742C083330JPDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
742C083330JP
Kuvaus
RES ARRAY 4 RES 33 OHM 1206
Tarkka kuvaus
33 Ohm ±5% 63mW Teho per elementti Eristetty 4 tusverkot vastusryhmät ±200ppm/°C 1206 (3216 metrinen), kovera, liitosnavat pitkällä sivulla
EDA/CAD-mallit
742C083330JP -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
±200ppm/°C
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Resistanssi (ohmia)
33
Toleranssi
±5%
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,028" (0,70mm)
Teho elementtiä kohden
63mW