MPZ1608S300ATAH0
DigiKeyn tuotenumero
445-MPZ1608S300ATAH0TR-ND - Rullattu teippi (TR)
445-MPZ1608S300ATAH0CT-ND - Cut Tape (CT)
445-MPZ1608S300ATAH0DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MPZ1608S300ATAH0
Kuvaus
FERRITE BEAD 30 OHM 0603 1LN
Tarkka kuvaus
30 Ohms @ 100 MHz 1 Voimajohto Ferriittitukilevyt ja sirut 0603 (1608 metrinen) 5A 10mOhm
EDA/CAD-mallit
MPZ1608S300ATAH0 -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
5A
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
10mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Korkeus (maks.)
0,030" (0,75mm)
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Impedanssi taajuudella
30 Ohms @ 100 MHz