RC2010FK-07330RL | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | RC2010FK-07330RL |
Kuvaus | RES 330 OHM 1% 3/4W 2010 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 18 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 330 Ohms ±1% 0,75W, 3/4W Piirivastukset 2010 (5025 metrinen) Kosteutta kestävä Paksukalvo |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | RC2010FK-07330RL -mallit |
Kategoria | Ominaisuudet Kosteutta kestävä |
Valm. | Lämpötilakerroin ±100ppm/°C |
Sarja | Toimintalämpötila -55°C – 155°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Pakkaus / kotelo 2010 (5025 metrinen) |
Osan tila Aktiivinen | Valmistajan laitepakkaus |
Resistanssi | Koko/mitat 0,197" pit. x 0,098" lev. (5,00mm x 2,50mm) |
Toleranssi | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,026" (0,65mm) |