RMCF2010FT330R on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Vishay Dale
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
YAGEO
Varastossa: 5 033
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Panasonic Industry
YAGEO
330 Ohms ±1% 0,75W, 3/4W Piirivastukset 2010 (5025 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200 Paksukalvo
RMCF2010FT330R
DigiKeyn tuotenumero
RMCF2010FT330R-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RMCF2010FT330R
Kuvaus
RES 330 OHM 1% 3/4W 2010
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
RMCF2010FT330R -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200
Valm.
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Pakkaus / kotelo
2010 (5025 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,197" pit. x 0,098" lev. (5,00mm x 2,50mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,028" (0,70mm)