RC2010FK-07330RL
DigiKeyn tuotenumero
13-RC2010FK-07330RLTR-ND - Rullattu teippi (TR)
13-RC2010FK-07330RLCT-ND - Cut Tape (CT)
13-RC2010FK-07330RLDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RC2010FK-07330RL
Kuvaus
RES 330 OHM 1% 3/4W 2010
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
330 Ohms ±1% 0,75W, 3/4W Piirivastukset 2010 (5025 metrinen) Kosteutta kestävä Paksukalvo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RC2010FK-07330RL -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Kosteutta kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
2010 (5025 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,197" pit. x 0,098" lev. (5,00mm x 2,50mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,026" (0,65mm)