AC1206FR-071K8L
DigiKeyn tuotenumero
YAG3828TR-ND - Rullattu teippi (TR)
YAG3828CT-ND - Cut Tape (CT)
YAG3828DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AC1206FR-071K8L
Kuvaus
RES SMD 1.8K OHM 1% 1/4W 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1.8 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Piirivastukset 1206 (3216 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200, Kosteutta kestävä Paksukalvo
EDA/CAD-mallit
AC1206FR-071K8L -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200, Kosteutta kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
Resistanssi
Koko/mitat
0,122" pit. x 0,063" lev. (3,10mm x 1,60mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,026" (0,65mm)