CRGCQ1206F1K8
DigiKeyn tuotenumero
A129813TR-ND - Rullattu teippi (TR)
A129813CT-ND - Cut Tape (CT)
A129813DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CRGCQ1206F1K8
Kuvaus
RES 1.8K OHM 1% 1/4W 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1.8 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Piirivastukset 1206 (3216 metrinen) Autoteollisuus AEC-Q200, Kosteutta kestävä Paksukalvo
EDA/CAD-mallit
CRGCQ1206F1K8 -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Autoteollisuus AEC-Q200, Kosteutta kestävä
Valm.
Lämpötilakerroin
±100ppm/°C
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 155°C
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Koko/mitat
0,122" pit. x 0,061" lev. (3,10mm x 1,55mm)
Toleranssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,026" (0,65mm)