1.5KE10A/TR13 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
YAGEO
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
14,5V Puristusliitin 104,8A Ipp TVS - diodit Läpivientiaukko DO-201
1.5KE10A/TR13
DigiKeyn tuotenumero
13-1.5KE10A/TR13TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
1.5KE10A/TR13
Kuvaus
TVS DIODE 8.55VWM 14.5VC DO201
Valmistajan vakio toimitusaika
32 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
14,5V
Valm.
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
104,8A
Sarja
Teho - pulssin huippu
1500W (1,5kW)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Syöttöjännitteen suojaus
No
Osan tila
Aktiivinen
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Tyyppi
Zener
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Yksisuuntaiset kanavat
1
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
8,55V
Pakkaus / kotelo
DO-201AA, DO-27, Aksiaalinen
Jännite - läpilyönti (min)
9,5V