1.5KE10A/B on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
14,5V Puristusliitin 104,8A Ipp TVS - diodit Läpivientiaukko DO-201
1.5KE10A/B
DigiKeyn tuotenumero
13-1.5KE10A/BTB-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
1.5KE10A/B
Kuvaus
TVS DIODE 8.55VWM 14.5VC DO201
Valmistajan vakio toimitusaika
32 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
104,8A
Valm.
Teho - pulssin huippu
1500W (1,5kW)
Pakkaustapa
Teippi ja rasia (TB)
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Läpivientiaukko
Yksisuuntaiset kanavat
8,55V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
9,5V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
14,5V