XP10TN135N
DigiKeyn tuotenumero
5048-XP10TN135NTR-ND - Rullattu teippi (TR)
5048-XP10TN135NCT-ND - Cut Tape (CT)
5048-XP10TN135NDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
XP10TN135N
Kuvaus
MOSFET N-CH 100V 2.1A 3A SOT23
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 100 V 2,1A (Ta), 3A (Tc) 1,38W (Ta) Kiinnitys pintaan SOT-23
Kategoria
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
135mOhm @ 2A, 10V
Valm.
Vgs(th) (maks.) @ Id
3V @ 250µA
Sarja
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
20 nC @ 10 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±20V
Osan tila
Aktiivinen
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
980 pF @ 25 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
1,38W (Ta)
Teknologia
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
100 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V