DNR240PS48-I
DigiKeyn tuotenumero
1470-1096-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DNR240PS48-I
Kuvaus
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 240W
Tarkka kuvaus
AC Virtalähde DIN-kiskolla 1 Lähtö 48V 5A
EDA/CAD-mallit
DNR240PS48-I -mallit
Kategoria
Jännite - erotus
3 kV
Tehokkuus
90%
Toimintalämpötila
-40°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tulon tyyppi
AC
Koko/mitat
4,38" pit. x 3,27" lev. x 4,92" kork. (111,3mm x 83,0mm x 125,0mm)
AC-jännite - tulo
90 – 132VAC, 180 – 264VAC
Vakionumero
Jännite - lähtö 1
48V
Virta - lähtö (maks.)
5A
Päätuotenumero
Teho (wattia)
240W