DRP048V480W1BN
DigiKeyn tuotenumero
1145-1094-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DRP048V480W1BN
Kuvaus
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 480W
Tarkka kuvaus
AC Virtalähde DIN-kiskolla 1 Lähtö 48V 10A
Kategoria
Teho (wattia)
480W
Jännite - erotus
4 kV
Tehokkuus
93%
Toimintalämpötila
-25°C – 75°C (käyttöiän pidennyksellä)
Koko/mitat
5,67" pit. x 4,67" lev. x 4,76" kork. (144,0mm x 118,6mm x 121,0mm)
AC-jännite - tulo
85 – 264VAC
Hyväksyjä
CB Scheme, CE, CSA, EAC, EN, SIQ, UL
Jännite - lähtö 1
48V
Vakionumero
Virta - lähtö (maks.)
10A