Tuotteen ATBDR35S2 kuvaa ei ole saatavana
ATBDR35S2
DigiKeyn tuotenumero
ATBDR35S2-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ATBDR35S2
Kuvaus
DIN RAIL 35MMX7MM SLOT 78" STL
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
DIN-kisko Hattu 1,378" lev. x 0,295" kork. (35,00mm x 7,50mm) Uritettu Teräs 78,740" (2000,00mm)
Kategoria
Uritettu/saumaton
Uritettu
Valmistaja
Amphenol PCD Shenzhen
Koko
1,378" lev. x 0,295" kork. (35,00mm x 7,50mm)
Sarja
Pituus
78,740" (2000,00mm)