CCB021M12FM3
DigiKeyn tuotenumero
1697-CCB021M12FM3-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CCB021M12FM3
Kuvaus
MOSFET 6N-CH 1200V 51A
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
MOSFETit - ryhmät 1200V (1,2kV) 51A Runkokiinnitys
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CCB021M12FM3 -mallit
Kategoria
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
27,9mOhm @ 30A, 15V
Valmistaja
Wolfspeed, Inc.
Vgs(th) (maks.) @ Id
3,6V @ 17,7mA
Sarja
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
162nC @ 15V
Pakkaustapa
Kaukalo
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
4900pF @ 800V
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 150°C (TJ)
Teknologia
Piikarbidi (SiC)
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Konfiguraatio
6 N-kanavaa (3-vaiheinen silta)
Pakkaus / kotelo
Moduuli
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
1200V (1,2kV)
Päätuotenumero
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
51A