BT151S-500L,118 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Littelfuse Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Littelfuse Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Varastossa: 5
Varastossa: 633
SCR 500 V 12 A Standardielpyminen Kiinnitys pintaan DPAK
BT151S-500L,118
DigiKeyn tuotenumero
BT151S-500L,118-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BT151S-500L,118
Kuvaus
SCR 500V 12A DPAK
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Virta - pito (Ih) (maks.)
20 mA
Valmistaja
WeEn Semiconductors
Virta - estotila (maks.)
500 µA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Virta - ei toistuva sysäys 50, 60Hz (Itsm)
120A, 132A
Osan tila
Aktiivinen
SCR-tyyppi
Standardielpyminen
Jännite - estotila
500 V
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Jännite - liipaisuvirta (Vgt) (maks.)
1.5 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - hilan laukaisu (Igt) (maks.)
5 mA
Pakkaus / kotelo
TO-252-3, DPAK (2 jalkaa + juotoskohta), SC-63
Jännite - johtotila (Vtm) (maks.)
1.75 V
Valmistajan laitepakkaus
DPAK
Virta - johtotila (It (AV)) (maks.)
7.5 A
Päätuotenumero
Virta - johtotila (It (RMS)) (maks.)
12 A