S4010DS3TP on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Littelfuse Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
SCR 400 V 10 A Herkkä portti Kiinnitys pintaan TO-252 (DPak)
S4010DS3TP
DigiKeyn tuotenumero
S4010DS3TP-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
S4010DS3TP
Kuvaus
SCR 400V 10A TO-252 (DPAK)
Tarkka kuvaus
Kategoria
Virta - johtotila (It (RMS)) (maks.)
10 A
Virta - pito (Ih) (maks.)
8 mA
Pakkaustapa
Putki
Virta - estotila (maks.)
5 µA
Osan tila
Aktiivinen
Virta - ei toistuva sysäys 50, 60Hz (Itsm)
83A, 100A
Jännite - estotila
400 V
SCR-tyyppi
Herkkä portti
Jännite - liipaisuvirta (Vgt) (maks.)
800 mV
Toimintalämpötila
-40°C – 110°C
Virta - hilan laukaisu (Igt) (maks.)
500 µA
Jännite - johtotila (Vtm) (maks.)
1.6 V
Virta - johtotila (It (AV)) (maks.)
6.4 A