MT21B223K101CT on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
KEMET
Varastossa: 7 877
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
KEMET
Varastossa: 15 536
Tekniset tiedot
0.022 µF ±10% 100V Keraamiset kondensaattorit X7R 0805 (2012 metrinen)
MT21B223K101CT
DigiKeyn tuotenumero
1292-MT21B223K101CTTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MT21B223K101CT
Kuvaus
CAP CER 0.022UF 100V X7R 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Sovellukset
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kapasitanssi
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Toleranssi
±10%
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,035" (0,90mm)