C0805C223K1RECAUTO
DigiKeyn tuotenumero
399-C0805C223K1RECAUTOTR-ND - Rullattu teippi (TR)
399-C0805C223K1RECAUTOCT-ND - Cut Tape (CT)
399-C0805C223K1RECAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C0805C223K1RECAUTO
Kuvaus
CAP CER 0805 22NF 100V X7R 10%
Tarkka kuvaus
0.022 µF ±10% 100V Keraamiset kondensaattorit X7R 0805 (2012 metrinen)
EDA/CAD-mallit
C0805C223K1RECAUTO -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Luokitukset
AEC-Q200
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
±10%
Paksuus (maks.)
0,035" (0,88mm)