C0805C223K1RAC3123
DigiKeyn tuotenumero
399-C0805C223K1RAC3123TR-ND - Rullattu teippi (TR)
399-C0805C223K1RAC3123CT-ND - Cut Tape (CT)
399-C0805C223K1RAC3123DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C0805C223K1RAC3123
Kuvaus
CAP CER 0.022UF 100V X7R 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
0.022 µF ±10% 100V Keraamiset kondensaattorit X7R 0805 (2012 metrinen)
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Luokitukset
AEC-Q200
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
±10%
Paksuus (maks.)
0,035" (0,88mm)