0402N181F500CT
DigiKeyn tuotenumero
1292-1267-2-ND - Rullattu teippi (TR)
1292-1267-1-ND - Cut Tape (CT)
1292-1267-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
0402N181F500CT
Kuvaus
CAP CER 180PF 50V C0G/NP0 0402
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
180 pF ±1% 50V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0402 (1005 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
0402N181F500CT -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Asennustyyppi
Kapasitanssi
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen)
Toleranssi
±1%
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,022" (0,55mm)