GCM1555C1H181FA16D
DigiKeyn tuotenumero
490-16455-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-16455-1-ND - Cut Tape (CT)
490-16455-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GCM1555C1H181FA16D
Kuvaus
CAP CER 180PF 50V C0G/NP0 0402
Tarkka kuvaus
180 pF ±1% 50V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0402 (1005 metrinen)
EDA/CAD-mallit
GCM1555C1H181FA16D -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Toleranssi
±1%
Paksuus (maks.)
0,022" (0,55mm)