AC0402FRNPO9BN181 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | AC0402FRNPO9BN181 |
Kuvaus | CAP CER 180PF 50V C0G/NPO 0402 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 20 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 180 pF ±1% 50V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0402 (1005 metrinen) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | AC0402FRNPO9BN181 -mallit |
Kategoria | Lämpötilakerroin |
Valm. | Toimintalämpötila -55°C – 125°C |
Sarja | Luokitukset AEC-Q200 |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Sovellukset |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi |
Kapasitanssi | Pakkaus / kotelo 0402 (1005 metrinen) |
Toleranssi ±1% | Koko/mitat 0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm) |
Jännite – nimellinen | Paksuus (maks.) 0,022" (0,55mm) |