SIHP24N65E-E3 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Alpha & Omega Semiconductor Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
onsemi
Varastossa: 765
Tekniset tiedot
onsemi
Varastossa: 776
Varastossa: 0
Infineon Technologies
Infineon Technologies
Varastossa: 257
Varastossa: 1
IXYS
IXYS
Varastossa: 254
STMicroelectronics
Varastossa: 670
STMicroelectronics
Varastossa: 296
N-kanavatyyppi 650 V 24A (Tc) 250W (Tc) Läpivientiaukko TO-220AB
SIHP24N65E-E3
DigiKeyn tuotenumero
SIHP24N65E-E3-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SIHP24N65E-E3
Kuvaus
MOSFET N-CH 650V 24A TO220AB
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
SIHP24N65E-E3 -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
4V @ 250µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
122 nC @ 10 V
Pakkaustapa
Putki
Vgs (maks.)
±30V
Osan tila
Aktiivinen
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
2740 pF @ 100 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
250W (Tc)
Teknologia
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
650 V
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
TO-220AB
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
10V
Pakkaus / kotelo
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
145mOhm @ 12A, 10V