SI7315DN-T1-GE3 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Rohm Semiconductor
Varastossa: 1 506
Tekniset tiedot
P-kanava 150 V 8,9A (Tc) 3,8W (Ta), 52W (Tc) Kiinnitys pintaan PowerPAK® 1212-8
SI7315DN-T1-GE3
DigiKeyn tuotenumero
SI7315DN-T1-GE3TR-ND - Rullattu teippi (TR)
SI7315DN-T1-GE3CT-ND - Cut Tape (CT)
SI7315DN-T1-GE3DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SI7315DN-T1-GE3
Kuvaus
MOSFET P-CH 150V 8.9A PPAK1212-8
Valmistajan vakio toimitusaika
63 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SI7315DN-T1-GE3 -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
4V @ 250µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
30 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±30V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
880 pF @ 75 V
Osan tila
Aktiivinen
Tehohäviö (maks.)
3,8W (Ta), 52W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-50°C – 150°C (TJ)
Teknologia
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
150 V
Valmistajan laitepakkaus
PowerPAK® 1212-8
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
7,5V, 10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
315mOhm @ 2,4A, 10V