RQ5E030RPTL
DigiKeyn tuotenumero
RQ5E030RPTLTR-ND - Rullattu teippi (TR)
RQ5E030RPTLCT-ND - Cut Tape (CT)
RQ5E030RPTLDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RQ5E030RPTL
Kuvaus
MOSFET P-CH 30V 3A TSMT3
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
P-kanava 30 V 3A (Ta) 700mW (Ta) Kiinnitys pintaan TSMT3
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
2,5V @ 1mA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
5.2 nC @ 5 V
Vgs (maks.)
±20V
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
480 pF @ 10 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
700mW (Ta)
Teknologia
Toimintalämpötila
150°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
30 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
4V, 10V
Pakkaus / kotelo
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
75mOhm @ 3A, 10V