V20PWL63-M3/I
DigiKeyn tuotenumero
112-V20PWL63-M3/ITR-ND - Rullattu teippi (TR)
112-V20PWL63-M3/ICT-ND - Cut Tape (CT)
112-V20PWL63-M3/IDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
V20PWL63-M3/I
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 60V 20A SLIMDPAK
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 60 V 20A Kiinnitys pintaan SlimDPAK
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
500 µA @ 60 V
Valm.
Kapasitanssi @ Vr, F
3,2pF @ 4V, 1MHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Luokka
Autoteollisuus
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyntä
AEC-Q101
Teknologia
Asennustyyppi
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
60 V
Pakkaus / kotelo
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
20A
Valmistajan laitepakkaus
SlimDPAK
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
620 mV @ 20 A
Toimintalämpötila - liitos
-40°C – 150°C
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)