TPS1HC30BQPWPRQ1
DigiKeyn tuotenumero
296-TPS1HC30BQPWPRQ1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
296-TPS1HC30BQPWPRQ1CT-ND - Cut Tape (CT)
296-TPS1HC30BQPWPRQ1DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TPS1HC30BQPWPRQ1
Kuvaus
AUTOMOTIVE, 28-V, 30-M, 5-A, SIN
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Virtakytkin/ohjain 1:1 N-kanavatyyppi 5A 14-HTSSOP
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TPS1HC30BQPWPRQ1 -mallit
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
5A
Valm.
Rds päällä (tyyp.)
30mOhm
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Tulon tyyppi
Invertoimaton
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Automaattinen uudelleenkäynnistys, salpatoiminto, ohjattu muuttumisnopeus, tilalippu
Kytkimen tyyppi
Vikasuojaus
Virtarajoitus (kiinteä), ylikuumeneminen, ylikuormitus, akun väärä napaisuus, oikosulku, UVLO
Lähtöjen lukumäärä
1
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TA)
Suhde - tulo:lähtö
1:1
Luokka
Autoteollisuus
Lähdön konfiguraatio
Korkea sivu
Hyväksyntä
AEC-Q100
Lähdön tyyppi
N-kanavatyyppi
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Rajapinta
Päällä/Pois
Valmistajan laitepakkaus
14-HTSSOP
Jännite - kuorma
2,6V – 28V