TPS274160ARLHR on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Texas Instruments
Varastossa: 4 211
Tekniset tiedot
Virtakytkin/ohjain 1:1 N-kanavatyyppi 1,35A 28-WQFN (4x5)
TPS274160ARLHR
DigiKeyn tuotenumero
296-TPS274160ARLHRTR-ND - Rullattu teippi (TR)
296-TPS274160ARLHRCT-ND - Cut Tape (CT)
296-TPS274160ARLHRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TPS274160ARLHR
Kuvaus
40-V, 160-M, 4-CHANNEL SMART HIG
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TPS274160ARLHR -mallit
Virta - lähtö (maks.)
1,35A
Rds päällä (tyyp.)
160mOhm
Vikasuojaus
Virran rajoitus (säädettävä), Ylikuumeneminen, Oikosulku, UVLO
Lähtöjen lukumäärä
4
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TJ)
Valmistajan laitepakkaus
28-WQFN (4x5)
Päällä/Pois
Päätuotenumero
Jännite - kuorma
5V – 36V