TPS274160BRLHR
DigiKeyn tuotenumero
296-TPS274160BRLHRTR-ND - Rullattu teippi (TR)
296-TPS274160BRLHRCT-ND - Cut Tape (CT)
296-TPS274160BRLHRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TPS274160BRLHR
Kuvaus
40-V, 160-M, 4-CHANNEL SMART HIG
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Virtakytkin/ohjain 1:1 N-kanavatyyppi 1,35A 28-WQFN (4x5)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TPS274160BRLHR -mallit
Kategoria
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
Ei vaadita
Valm.
Virta - lähtö (maks.)
1,35A
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rds päällä (tyyp.)
160mOhm
Osan tila
Aktiivinen
Tulon tyyppi
Invertoimaton
Kytkimen tyyppi
Vikasuojaus
Virran rajoitus (säädettävä), Ylikuumeneminen, Oikosulku, UVLO
Lähtöjen lukumäärä
4
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TJ)
Suhde - tulo:lähtö
1:1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Lähdön konfiguraatio
Korkea sivu
Valmistajan laitepakkaus
28-WQFN (4x5)
Lähdön tyyppi
N-kanavatyyppi
Pakkaus / kotelo
Rajapinta
Päällä/Pois
Päätuotenumero
Jännite - kuorma
5V – 36V