BZX84C33-E3-18 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Diodes Incorporated
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Diotec Semiconductor
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
onsemi
Central Semiconductor Corp
Comchip Technology
Diodes Incorporated
onsemi
Diodit - Zener 33 V 300 mW ±5% Kiinnitys pintaan SOT-23-3
BZX84C33-E3-18
DigiKeyn tuotenumero
BZX84C33-E3-18-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZX84C33-E3-18
Kuvaus
DIODE ZENER 33V 300MW SOT23-3
Valmistajan vakio toimitusaika
41 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Impedanssi (maks.) (Zzt)
80 Ohms
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
50 nA @ 23.1 V
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-3
Toleranssi
±5%
Päätuotenumero
Teho - maksimi
300 mW