SZBZX84C33ET1G
DigiKeyn tuotenumero
SZBZX84C33ET1GOSTR-ND - Rullattu teippi (TR)
SZBZX84C33ET1GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
SZBZX84C33ET1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SZBZX84C33ET1G
Kuvaus
DIODE ZENER 33V 225MW SOT23-3
Valmistajan vakio toimitusaika
52 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 33 V 225 mW ±6% Kiinnitys pintaan SOT-23-3 (TO-236)
EDA/CAD-mallit
SZBZX84C33ET1G -mallit
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Valm.
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TJ)
Toleranssi
±6%
Pakkaus / kotelo
Teho - maksimi
225 mW
Impedanssi (maks.) (Zzt)
80 Ohms
Päätuotenumero
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
50 nA @ 23.1 V