SZBZX84C33LT1
DigiKeyn tuotenumero
2156-SZBZX84C33LT1-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SZBZX84C33LT1
Kuvaus
DIODE ZENER 33V 225MW SOT23
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 33 V 225 mW ±6% Kiinnitys pintaan SOT-23-3 (TO-236)
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Valm.
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TJ)
Pakkaustapa
Irtotavara
Toleranssi
±6%
Pakkaus / kotelo
Teho - maksimi
225 mW
Impedanssi (maks.) (Zzt)
80 Ohms
Päätuotenumero
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
50 nA @ 23.1 V