BZX84C33LT3G
DigiKeyn tuotenumero
488-BZX84C33LT3GTR-ND - Rullattu teippi (TR)
488-BZX84C33LT3GCT-ND - Cut Tape (CT)
488-BZX84C33LT3GDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZX84C33LT3G
Kuvaus
DIODE ZENER 33V 250MW SOT23-3
Valmistajan vakio toimitusaika
51 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 33 V 250 mW ±6% Kiinnitys pintaan SOT-23-3 (TO-236)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BZX84C33LT3G -mallit
Kategoria
Impedanssi (maks.) (Zzt)
80 Ohms
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
50 nA @ 23.1 V
Sarja
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TJ)
Toleranssi
±6%
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-3 (TO-236)
Teho - maksimi
250 mW