BZX84B13-E3-18 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Varastossa: 2 904
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Diodes Incorporated
Samankaltainen
onsemi
Diodes Incorporated
Central Semiconductor Corp
Central Semiconductor Corp
Comchip Technology
onsemi
Varastossa: 178
Diodit - Zener 13 V 300 mW ±2% Kiinnitys pintaan SOT-23-3
BZX84B13-E3-18
DigiKeyn tuotenumero
BZX84B13-E3-18-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZX84B13-E3-18
Kuvaus
DIODE ZENER 13V 300MW SOT23-3
Valmistajan vakio toimitusaika
41 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Impedanssi (maks.) (Zzt)
30 Ohms
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
100 nA @ 8 V
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Osan tila
Aktiivinen
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-3
Toleranssi
±2%
Päätuotenumero
Teho - maksimi
300 mW