BZX84C13LT1G
DigiKeyn tuotenumero
BZX84C13LT1GOSTR-ND - Rullattu teippi (TR)
BZX84C13LT1GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
BZX84C13LT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZX84C13LT1G
Kuvaus
DIODE ZENER 13V 250MW SOT23-3
Valmistajan vakio toimitusaika
52 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 13 V 250 mW ±6% Kiinnitys pintaan SOT-23-3 (TO-236)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BZX84C13LT1G -mallit
Kategoria
Impedanssi (maks.) (Zzt)
30 Ohms
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
100 nA @ 8 V
Sarja
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TJ)
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - zener (nim.) (Vz)
Pakkaus / kotelo
Toleranssi
±6%
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-3 (TO-236)
Teho - maksimi
250 mW