BZX84B13-HE3-08
DigiKeyn tuotenumero
112-BZX84B13-HE3-08TR-ND - Rullattu teippi (TR)
112-BZX84B13-HE3-08CT-ND - Cut Tape (CT)
112-BZX84B13-HE3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZX84B13-HE3-08
Kuvaus
DIODE ZENER 13V 300MW SOT23-3
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 13 V 300 mW ±2% Kiinnitys pintaan SOT-23-3
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
100 nA @ 8 V
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Sarja
Luokka
Autoteollisuus
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Hyväksyntä
AEC-Q101
Osan tila
Vanhentunut
Toleranssi
±2%
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-3
Teho - maksimi
300 mW
Päätuotenumero
Impedanssi (maks.) (Zzt)
30 Ohms