BZX384C15-G3-18 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Varastossa: 40
Varastossa: 68
Samankaltainen
Diodes Incorporated
Varastossa: 478
Samankaltainen
Central Semiconductor Corp
Central Semiconductor Corp
Diodes Incorporated
Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
Diodit - Zener 15 V 200 mW ±5% Kiinnitys pintaan SOD-323
BZX384C15-G3-18
DigiKeyn tuotenumero
BZX384C15-G3-18-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZX384C15-G3-18
Kuvaus
DIODE ZENER 15V 200MW SOD323
Tarkka kuvaus
Kategoria
Impedanssi (maks.) (Zzt)
30 Ohms
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
50 nA @ 10.5 V
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Toleranssi
±5%
Päätuotenumero
Teho - maksimi
200 mW